Gildia Iluminati

Only Polish Guild Iluminati


#1 2012-09-24 08:05:06

 .R.E.C.

Lider

Realne Życie

Proszę o opisanie własnej osoby ( u Kobiet zdjęcie Bardzo Mile* widziane ).

A więc ja zacznę. Mam na imię Michał pochodzę z okolic Poznania. Pracuję jako Mechanik Samochodowy. Jestem żonaty od 4 miesięcy. Moja Żona ( Justyna) też grała w Shaiya i tam się poznaliśmy. W Shaiya gram od 4-5 lat z tego jakoś 2-3 na Pl resztę na prywatnych serwerach. I praktycznie zawsze grałem na lajtach.









*- Obowiązkowe

Offline

 

#2 2012-09-30 14:21:16

Amor1

Oficer

Re: Realne Życie

Mam na imię Sylwester. tak tak posiadam fb xD   Gram w Świecie Shaiya już ok. 3 lat.Mam 18 lat Lubie żartować z tym pacanem powyżej Michałem o rużnych końcówkach ale to tylko ja z Michałem wiemy o co chodzi ........ Michał jest Jebnięty tak samo jak ja i Nasz kochany lider Łukasz . Jestem Oficerem w gildi i kocham tą gildie ... Szegulnie wypady na pvp bosy i nawet z nimi polubiłem GRB . Lubie też Marcela co nie jest mniej Pojebany od nas , Platinuma Który jest jebnięty , Zolwia 300 letniego mego ojca co nauczył mnie ogarniać .. (Dziekuje ci 300-czysto letni) Siersciuch hmmm.. Może być ale nie jest tak mocno pojebany jak mi ale go podszkolimy . A wszystkie dziewczynki na ts-ie są fajnie i ładnie ale nie lubiom jak sie zachowóje jak wiewiórka wypijąca całego napoju Energetyzującego.... Wiec Pozdrawiam wszystkich i końcówke też i mojego kota kotleta : .Miłej Gry zyczy Firma Whest-land SP.Z.O.O

Offline

 

#3 2012-09-30 14:28:06

Śiersciuszek

Iluminat

Re: Realne Życie

True Story

Pozdro Sierściuch

Offline

 

#4 2012-09-30 18:25:09

Mimacz

Iluminat

Re: Realne Życie

Jestem Michał kolega Myśka mam 18 l chodzę do technikum na kierunek mechanik i usuwacz ciąż .
Jestem tak samo pozytywnie jebnięty jak mysiek . Gram w shayie od ok 2 lat uwielbiam huna ale gram wojem .

Offline

 

#5 2012-09-30 18:31:37

platinum

Iluminat

Re: Realne Życie

Paweł ma 25 lat gram wojem pracuje a resztę wiedzą ci co po wini ;p

Offline

 

#6 2012-09-30 19:36:52

SycheM

Oficer

Re: Realne Życie

..... To tyle A tak na serio to jestem Marcin i biegam po shayi ok.3 lat. Jednym słowem gram wszystkim oprócz poga i wyrki Mieszkam sobie w Toruniu tak tak wiem ze to najlepsze miasto Można mnie znaleźć pod nikami Riv (Skrot od Geralda z Rivi kto czytał ten wie) oraz SycheM(Sychem (hebr. שכם) – ruiny starożytnego miasta izraelskiego w Samarii, w środkowej części Izraela. Miejsce wykopalisk archeologicznych - Tell Balata - znajduje się pod administracją Autonomii Palestyńskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się arabskie miasto Nablus.)


...I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym skurwysynem w tej pieprzonej dolinie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wfc.pun.pl www.metinamia.pun.pl www.skuteryzkw.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl www.pedagogika-aps.pun.pl